KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449147

nr 1644 9147

Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -96, "Peovoolud. ". Olja på pannå, 58x48 cm, yttermått inklusive ram

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:16:28

22/9 09:19:01 1      400 kr
23/9 18:11:28 2      Vinnande bud